Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:І-1512 (5530005)
Зареєстровано:16 Березня 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Подільська РДА [Смирнов Віктор Володимирович]
Дата контролю:1 Квітня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Біля нашого будинку більше двох років стоїть контейнер для збору вторинної сировини. Його власником є Громадська організація ”Громадянська екологічна справа” (див. фото). Я багато разів дзвонив за телефонами, що вказані на контейнері (0950690557,068-846-22-47 та 044-338-09-58) всі ці номера не працюють,сміття з контейнера не вивозили більше року!!!
Прошу вплинути на вищезгадану організацію якщо така взагалі ще існуе і забрати цей контейнер, оскільки він вже давно не виконуе своіх функцій тім більш його встановлено на зелену зону і с порушенням наказу №145 від 17.03.2011 «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць» контейнерні майданчики не повинні бути прохідними для пішоходів і транзитного руху транспорту. Контейнерні майданчики повинні бути віддалені від меж земельних ділянок навчальних та лікувально-профілактичних закладів, стін житлових та громадських будівель і споруд, майданчиків для ігор дітей та відпочинку населення на відстань не менше 20 м..від нього поширюється неприємний запах. Аналогічні контейнери, переповнені сміттям і з неприємним запахом стоять і біля інших будинків на нашому житловому масиві. Куди дивиться санітарна служба? Хто дозволив дилетантам таку важливу справу, як роздільне збирання побутових відходів?