Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-10995 (5207587)
Зареєстровано:11 Жовтня 2018
Тема звернення:Встановлення огородження зеленої зони
Відповідальний:УЖКГ [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Рогатюк Юрій Петрович
Дата контролю:26 Жовтня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Встановлення огородження зеленої зони
З боку домів за адресою Закревського 95, 97 є невелика зелена зона в здовж проїзду, де ростуть (залишки)дерев. В літку там ще посадили дерева, але іх вже зломали та викорчували автохами, в залишені ями накидали каміння та брухту щоб було краще стояти, також на цій зоні є каналізаційні люки, але до них не має доступу завдяки автохамам. Прошу дооблаштувати (встановити стовбчики, або бетонні блоки) для повного припинення паркування автомобілів на прилеглому газоні, а також висадити декілька кущів замість знищених дерев. Водії починають нахабно паркувати свої авто. Вже повноцінно там створили стоянку, за зимовий період весь газон та залишки дерев знищать. А також прошу вас встановита там знак, що забороняє паркування.
В данному районі є багато обладнаних міст для паркування, а зелених насаджань та дерев мало. Такаж ситуація відбувається і в дворі, в екстренному случаї наприклад при пожежі, до будинку підїхати не реально, були випадки коли швидка людину вивозила на катальці до угла будинка.
Нагадую, що паркування автомобіля на зеленій зоні – це порушення статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.