Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-12703 (5283112)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Взаємовідносини з сусідами
Відповідальний:ЖЕД - 411 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Вакуленко В. Ф.
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Скарга на дії Коновал Лариси Вікторівни щодо порушення нею правил утримання житлових будинків та правил пожежної безпеки
Я, Арцева Анжела Анатоліївна (далі – Скаржник) є власником квартири №214 за адресою м.Київ, вул.А.Малишка 31. Коновал Лариса Вікторівна (далі – Коновал Л.В.) проживає в сусідній квартирі №213 за адресою м.Київ, вул.А.Малишка 31 (Телефон: 0507626240) та є сусідкою Скаржника. Квартири Скаржника та Коновал Л.В. знаходяться поряд та поєднуються загальним коридором.
Без згоди Скаржника та отримання будь-якої дозвільної документації, Коновал Л.В. поруч з квартирою №214 в загальному коридорі на сходовій клітині, було побудовано перегородки, двері котрі перегороджують вхід, стелажі, вбудовані шафи, які, унеможливлюють внесення до квартири габаритних речей. Також Коновал Л.В. накопичує сміття в якому заводяться комахи, таргани та інші шкідники, які слугують розповсюджувачами небезпечних хвороб та інфекцій. Дані дії є порушенням частин 2, 7 пункту 3.7.18 розділу 3.7. «Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій»; пункту 2.37 Правил пожежної безпеки затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України №1417 від 30.12.2014р.
Також Скаржник зверталась до КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» Дніпровського району м.Києва з проханням усунути вищевказані порушення. З боку Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» Дніпровського району м.Києва Коновал Л.В. було винесено низку приписів: №929 від 23.10.2017р. (копія додається); припис №934 від 25.10.2017р. (копія додається); припис №296 від 03.08.2018р.(копія додається) Станом на момент написання скарги порушення не усунуто.
Враховуючи вищенаведене, керуючись ст.150 Кодексу України про адміністративні правопорушення; ч. 2 і ч.7. пункту 3.7.18 розділу 3.7. «Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій» затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства №76 від 17.05.2005 року; п. 2.37 Правил пожежної безпеки затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України №1417 від 30.12.2014р.
ПРОШУ:
1) Притягнути Коновал Ларису Вікторівну 09.09.1967р.н., яка проживає за адресою м.Київ, вул.А.Малишка 31, кв.213 до адміністративної відповідальності за порушення чинного законодавства.
2) Зобов’язати Коновал Ларису Вікторівну демонтувати перегородки та двері, вбудовані шафи, які знаходяться в загальному коридорі між квартирами №213 та №214 за адресою м.Київ, вул.А.Малишка 31.