Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-4042 (5586989)
Зареєстровано:20 Квітня 2019
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Густєлєв Олександр Олександрович
Дата контролю:8 Травня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Питання, підняте у зверненнях А-2413, А-2414, А-3102,повинно вирішуіатисяся у співпраці Департаменту транспортної інфраструктури, Центру організації дорожнього руху, КК»Київавтодор» і, безумовно, Департаменту містобудування та архітектури.
Якщо це питання не в компетенції «Департаменту містобудування...», то як розуміти його втручання в розгляд піднятого питання із констатацією , що дана пропозиція мешканців суперечить основним положенням Генерального плану міста (див. прикріплений файл)?
В 2001-му році згідно якого «Генерального плану ...» був ліквідований Красень-Бульвар на вул.Басейної( яка примикає до Бессарабської площі)?
Згідно якого «Генерального плану ...» центральна історична площа Києва (Бессарабська площа), де знаходиться пам’ятник архітектури національного значення- Бессарабський ринок, завалина СТОВПАМИ ( метровыми делініаторами),,- що спотворило історичний Центр Столиці ?
Приоритетними критеріями сьогоднішньої Влади Києва (як і Влади періоду 2001-го року) не є інтереси КИЯН і КИЄВА,
що підтверджує зміст наданого Вам у Файлі Листа «Департаменту містобудування...».
Наполягаємо на тому, щоб заступники Голови КМДА Спасибко і Давтян взяли під свій особистий контроль реалізацію піднятої корінними киянами актуальноії правомірної пропозиції щодо благоустрою Бессарабської площі ( влаштування «зеленого газону»...).
З повагою, Александров І.В. та інші.