Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-406 (4761809)
Зареєстровано:13 Січня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:18 Січня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Прошу очистить от мусора клумбу на проспекте Лобановского, 5 и предоставить фотофиксацию. Фото мусора предоставляю.