Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-4892 (5619779)
Зареєстровано:15 Травня 2019
Тема звернення:Встановлення та демонтаж лавочок
Відповідальний:Подільська РДА [Крикун Арсен Євгенович]
Дата контролю:30 Травня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Вздовж Набережного шосе від Поштової площі до Пішохідного мосту столичною владою було становлено лавочки для сидіння. Станом на сьогодні лавки облущилися, фарба ”злізла”, дерево розтріскалось. Сидіти на таких лавах небезпечно, оскільки можно подряпатися. Прошу пофарбувати лавки та привести їх до ладу (в т.ч. замінити дошки на тих лавах, що потріскались).
Крім того, не зрозуміло чому за їх станом ніхно не слідкує, адже їх незодавно було встановлено, невже купити нові дешевше, ніж вчасно пофабувати?