Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-13565 (3208448)
Зареєстровано:23 Червня 2015
Тема звернення:Видалення аварійних, пошкоджених хворобами дерев
Відповідальний:Відділ по роботі з ЖБК, ОСББ [Горбунов Ярослав Володимирович]
Дата контролю:8 Липня 2015
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Видалення аварійних, пошкоджених хворобами дерев

Станом на 23.06.2015 Не виконано звернення № Б-14952 від 24.09.2014 р.

Проблема у дворі буд. № 20 на Русанівській набережній.
Сухостійне дерево + навколо нього наявні дерева з великою кількістю сухого гілляччя.
Все це потребує негайного видалення, адже може впасти на:
- людей та інших живих істот;
- дроти електроживлення ліхтарів зовнішнього освітлення (див. фото та п. 9.3.1. Правил благоустрою м. Києва);
- припарковані автівки.
Ці дерева стоять між мініатюрною автостоянкою та маленькою будівлею ”РЕМОНТ ВЗУТТЯ”, пофарбованою у рожевий колір.

Керуючись статтями 40 та 50 Конституції України, ч. 2 ст. 20 Закону України ”Про звернення громадян”, п.п. 7.4.6., 9.3.1. та 9.3.4. Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради № 1051/1051 від 25.12.2008 р. ВИМАГАЮ:
1) негайно видалити сухостійне дерево;
2) провести вирізування сухого гілля на сусідніх з ним деревах;
3) вивезти гілля в дводенний термін (п. 7.4.6. Правил).