Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-17759 (5666652)
Зареєстровано:18 Червня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Круценко Володимир Іванович
Дата контролю:3 Липня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

З 05.06.2019 вийшли з ладу та не працюють LED-ліхтарі на ділянці вулиці Ентузіастів у Дніпровському районі Києва від буд. № 39 до буд. № 49 та перехрестя із Русанівською набережною.

Проблемна ділянка позначена на доданій карті червоною лінією.

Вказана ситуація може призводити до підвищення рівня криміногенної небезпеки на території кварталу та точно обумовлює зниження рівня безпеки дорожнього руху по вулиці Ентузіастів. Ризик ДТП у темний час доби - зростає.

Пунктом 6.2.9. Правил благоустрою м. Києва, затверджених Рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051 встановлено, що відсоток непрацюючих світлоточок на головних магістралях міста не повинен перевищувати 3 %, на інших територіях - 5 %. Відповідно до п. 6.2.10. Правил опори зовнішнього освітлення (ліхтарі), кронштейни, арматура та інші пристрої зовнішнього освітлення повинні утримуватися у задовільному технічному та санітарному стані.

З огляду на викладену інформацію, прошу виконати необхідний ремонт електромереж і забезпечити відновлення роботи ліхтарів.