Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-20752 (5055650)
Зареєстровано:12 Липня 2018
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Мондриївський Валентин Миколайович ], виконавець: Поляков П.Ю., Писарук Р.А.
Дата контролю:27 Липня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На попередні звернення щодо демонтажу тимчасових споруд на території кварталу Б-15 (вул.Юрківська, 3), було повідомлено, що в Департаменті державної архітектурно-будівельної інспекції у місті Києві відсутня інформація щодо реєстрації дозвільних документів, які б надавали право на виконання будівельних чи підготовчих робіт та об’єкт на приймався до експлуатації за вказаною вище адресою.
Також, повідомлялось, що відповідальними підрозділами власнику дерев’яної споруди, розміщеної по вул. Юрківська, 3 було вручено приписи із вимогою відновлення порушеного благоустрою вказаної земельної ділянки - а саме: демонтажу незаконно зведеного фундаменту, МАФів та залишків будматеріалів. Разом із тим, 22.05.2018 року, біля вказаної дерев’яної споруди розміщено оголошення про заплановані будівельні роботи по будівництву освітнього закладу, а також про встановлення дитячого майданчика (фото додається).
З огляду на викладене, прошу:
1. Повідомити,що надавались будь-які дозволи на встановлення МАФ, тимчасових споруд, та/або проведення підготовчих, будівельних робіт на території кварталу Б-15 (вул.Юрківська, 3).
2. Чи надавались дозволи на розміщення дитячих майданчиків на території котловану на території кварталу Б-15 (вул.Юрківська, 3)
3. Відомості про особу, відповідальну за здійснення контролю виконання виданих раніше приписів про усунення порушення благоустрою на зазначеній ділянці, а також, причини неналежного контролю за виконанням зазначених приписів.
4. Вжити невідкладних заходів для недопущення встановлення нових тимчасових споруд на зазначеній території, зокрема, шляхом встановлення відповідних загороджувальних конструкцій та притягнення осіб, винних у самовільному захопленні земельної ділянки з метою встановлення тимчасових констпукцій до передбаченої чинним законодавством відповідальності.