Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-36174 (5282823)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Встановлення та експлуатація пристроїв примусового зниження швидкості
Відповідальний:Сектор транспорту [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Компанець Сергій Іванович
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Як усім відомо та само собою зрозуміле, нічого ціннішого за людське життя на світі немає.
Швидкісний режим руху транспорту на автодорогах України регулюється п. 12 Правил дорожнього руху України, яким передбачено максимально дозволену швидкість усіх транспортних засобів в різних дорожніх умовах – в межах населених пунктів та поза ними, в межах пішохідних та житлових зон. Згідно п. 12.10-2 Обмеження дозволеної швидкості руху вводяться постійно виключно: підпункт ”б” в місцях розміщення наземних нерегульованих пішохідних переходів. Але на ділі встановленого швидкісного режиму жоден водій не дотримується, зокрема це стосується вулиці Каштанова міста Києва. Зранку та ввечері діти переходять дорогу через щоб дійти до та з школи, розташованої на іншій стороні дороги в дворах. Щоранку по вулиці з великою швидкістю рухається суцільний потік машин в сторону проспекту Маяковського.
Прошу:
1. Встановити або відремонтувати пристрій примусового зниження швидкості на дорозі біля наземного пішохідного переходу м. Київ, вул. Каштанова між домами 8а та 13 згідно п. 5 ДСТУ 4123:2006 ”ПРИСТРІЙ ПРИМУСОВОГО ЗНИЖЕННЯ ШВИДКОСТІ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ТЕХНІКИ НА ВУЛИЦЯХ І ДОРОГАХ”
2. У місцях, що передують ділянкам доріг, де застосовують елементи примусового зниження швидкості, треба встановити відповідні дорожні знаки.
3. Повідомити Заявника у строк встановлений ЗУ ”Про звернення громадян”
4. Фото ділянки, де потрібно провести ремонт або встановлення пристрою у додатках