Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-8103 (5529994)
Зареєстровано:16 Березня 2019
Тема звернення:Будівництво/дооблаштування дитячого майданчику
Відповідальний:ОД - 503 [Сагайдак Л.Г.], виконавець: Бутанец Марина Вікторівна
Дата контролю:1 Квітня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Вітаю. Мене звуть Бартош Катерина. Я лікар-невролог і зараз в декреті з сином 1,4 роки, проживаю на Оболоні. За час материнства стикнулася з безмежною ”недружністю” оточення до батьків там маленьких діток. В данному зверненні мова про дитячий майданчик. Я зустрілась з проблемою, що на Оболоні немає жодного майданчика придатного для наймолодшого віку. Адже всі горки (майже вертикальний нахил) і т.д. розраховані для діток 3+. Відомо, що діти починають ходити вже 9-12 місяців та активно пізнавати світ. Відсутність облаштованого майданчика для наймолодших, змушує батьків відвідувати з дитиною ті, що є. А це підвищує ризик дитячих травм (забій, струс мозку), що може призвести до затримки психо-моторного розвитку та навіть каліцтва. В результаті збільшуються витрати держави на лікування та реабілітацію дитини (також пільги по інвалідності), в майбутньому зменшується кількість працездатних осіб платників податків. Як лікар - невролог я підтвержую, що травми центральної нервової системи вимагають найдовшої реабілітації та навіть при приятливому перебігу не виключено неврологічний дефіцит.
Отже, в порівнянні з витратами пов’язаними з подоланням наслідків відсутності облаштованого майданчика для найменших, умовно незначні витрати на майданчик виглядают значно економічно раціональнішими.
На фото зверху представлений майданчик за адресою вулиця Малиновского 3-а , який пропоную модернізувати (стара нефункціональна огорожа, пісок зі склом тваринними екскрементами, непрацююча карусель, вертикальна горка, понівечині лавочки).
Натомість, на фото знизу пропоную як прототип майданчик у Польші :обов’язково огорожа (щоб дитина не вибігла до машин та від вигулу тварин, м’яка спеціальна покрівля на землі, невисокі конструкції)