Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-5997 (5586965)
Зареєстровано:20 Квітня 2019
Тема звернення:Інші питання, що стосуються облаштування пляжів та зон відпочинку біля води
Відповідальний:КП ”Плесо” [Панчій Тарас Михайлович], виконавець: Юсипенко Олег Михайлович
Дата контролю:6 Травня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу Вас розібратись, чому на виділенні бюджетні кошти по благоустрою Галерна Затока роботи виконуються частково, і тільки саме територія прилегла до не законно збудованого готельного комплексу Галера?
А територія яка прилягає по ліву сторону та навкруги Галерної затоки скрізь обросла камишами та деревами, що свідчить про дуже давнішню заросль протоки та бажання деяких ділків в майбутньому перетворити затоку на суходіл. Цей план започаткувався з іншого боку дамби та на скору руку там намивається пісок, тим самим зменшуючи ширину річки що порушує нормальну циркуляцію води через протоку, вода стає стоячою, цвіте та заростає, гине риба, місцеві мешканці та гості з приходом літнього сезону знову зіб’ються в одному місці біля «Галери», а на іншому боці затоки багато вільного місця но нема зручностей бо там нема достатньої кількості піску, повсюди зарослі. Просимо негайно втрутитись в ситуацію, розчистити водойму та намити пісок з дна самої ж затоки по периметру берега. Фото прикріпляю.
В зв’язку з тим, що я не зміг перевірити чи прікрепилось фото до звернення, якщо фото не буде надіслано прошу відправити мені запит на мою електронну адресу вказану в реїстрації.