Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-9499 (4410330)
Зареєстровано:17 Липня 2017
Тема звернення:Миття авто на прибудинковій території
Відповідальний:ЖЕК - 513 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:1 Серпня 2017
Статус:Чекає на перевіку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрий день, прошу Вас вжити заходів, а саме стягнути штраф за мийку автомобіля в неналежному місці та штраф за збитки природі з власника автомобіля Шевроле, державний номер АА7540ЕВ, який систематчно миє свій авто на цьому місці. На всі зауваження не мити авто на тротуарі цей чоловік реагує дуже агресивно, і я була свідком як він кинув в обличчя жінці брудною мочалкою , якою мив автівку, та лаявся матом, коли та сказала, щоб він мив авто на мийках, а не не тротуарі.
Більше того, цей чоловік є власником і директором салону краси ”Сандра”, вул. Вишгородська, 50 (3-тя фото), тобто людина зовсім не бідна, щоб мати такий автомобіль і займатися бізнесом. А от на мийку автівки шкодує 100 грн.
До речі, у Німеччині за таке правопорушення штраф складає 500 евро. І наскільки мені відомо в 2013р. Київська мерія розглядала таку ініціативу про введення штрафу за мийку авто на території, яка не знаходиться у власності водія (ст. 152 - порушення правил благоустрію).
Дякую,
P.S. фото додаються. Постраджалу жінку також можна знайти, вона розміщувала подібні фото на сторінці ”Это Киев, детка (Типичный Киев)”.