Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-10064 (5576981)
Зареєстровано:15 Квітня 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ПрАТ ”Київспецтранс” [Ляшкевич Максим Володимирович], виконавець: Грущинський Андрій Миколайович
Дата контролю:1 Травня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Я не розумію, чому на вулиці не варто сміттєвий бак????
це постійно ось така ситуація???
Чому немає зовнішніх баків??? немає їх навпроти нашого двору бруд і сміття навколо!!!!