Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-10649 (5586966)
Зареєстровано:20 Квітня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ”УЗН” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Довбань Ігор Миколайович
Дата контролю:25 Квітня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Багато сміття!!!!!Між будинками Пулюя 2 і Пулюя 1 знаходиться спуск обладнаної залізною драбиною та нижче тропа що веде до Севастопольської площі.Прохання Солом’янську адміністрацію,Відділ благоустрою району посприяти у прибиранні цієї прилеглої території, самого спуску,склону та цієї тропи прибрати від сміття.Фото додаю.Дякую