Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-15623 (5008759)
Зареєстровано:13 Червня 2018
Тема звернення:Полив клумб і газонів, дерев, кущів, зелених газонів
Відповідальний:КП ”УЗН” [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Лукаш О.О.
Дата контролю:28 Червня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Прошу терміново полити висаджені дерева на бульварі Вацлава Гавела, бо вони засихають. А також висадити квітки на клумбах.