Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-15631 (5669723)
Зареєстровано:26 Червня 2019
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:Район теплових мереж ”Центр” []
Дата контролю:11 Липня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Прошу надати відповіді по заявкам від 20 Серпня 2018
Г-2231, 4 Червня 2018
Г-14717, 17 Квітня 2018
Г-10474З 27 Серпня 2013
Г-14415, 23 Вересня 2013
Г-16245, 8 Вересня 2016
Г-19778, 21 Квітня 2017
Г-8992, 23 Квітня 2017
Г-9181,10 Липня 2017
Г-15574,26 Липня 2017
Г-16773:

Усі звернення стосуються одніє проблеми , а саме відновлення благоустрою прибудинкової теріторії.

Коли буде відновлено асфальтове покриття прибудинкової теріторії нашого будинку? Бордюри та зелені зони, пошкодженні конструктивні елементи будинку?

Скільки ще років потрібно для виріщення цього питання, контрольна картка , яка надана як відповідь давно стекла, після 2013 року додалися нові руйнування. За чотири роки у дворі будинку не зроблено нічого для відновлення благоустрою, самі мешканці розкидували землю та щебінь, щоб хоч якось вирівняти ями.

Прошу надати змістовну відповідь с підтверджуючими документами, стосовно роботи, яка ведеться з ціллю відновлення нашої прибудинкової теріторії та надати відповідь коли буде відновлено асфальтове покриття. Прошу також вказати чому чотири роки не вирішується ця проблеиа, про що свідчать всі вказані заявки та навіть фото.(непогано продивитися історію відповідей, наданих у форматі цього сайту ).
Неодноразові звернення були проігноровані і не включені до переліку робіт на 2019 р. Я прошу пояснити чому асфальтування прибудинкової теріторії не було включенно до переліку робіт на 2019 р. у розпорядження. У якій послідовності включаються ці проблемі в розпорядження, якщо дивлячись на те , хто перший, то зверненням по моєму будинку вже близько 5 років та мешканці постійно нагадували про проблему асфальтування.