Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16098 (4410394)
Зареєстровано:17 Липня 2017
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:1 Серпня 2017
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!
По вул. Братиславській відсутня розмітка: якщо осьова ще хоч трохи помітна, то решти немає взагалі.
Відсутність розмітки серйозно шкодить безпеці руху, особливо, якщо за кермом недосвічений водій. Прошу звернути увагу, що розмітка є точно таким самим елементом дороги, як і асфальт, і підтримувати в належному стані необхідно все в комплексі.
Прошу відновити розмітку по вул. Братиславська і зобов’язати уповноважені підрозділи контролювати її наявність та видимість на вулицях міста.