Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16660 (5687062)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Круценко Володимир Іванович]
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

По улице Центральная (Осокорки, дачи) в ночное время не включают освещение. Хотя в этом году установили новые ЛЭД фонари. И в начале лета их включали.