Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16711 (2953606)
Зареєстровано:4 Листопада 2014
Тема звернення:Найменування та перейменування об’єктів міського підпорядкування(вул.)у м. Києві
Відповідальний:Управління з питань внутрішньої політики та зв”язків з громадськістю [Коровіна Валентина Іванівна]
Дата контролю:19 Листопада 2014
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Доброго дня! Як журналіст програми Служба порятунку, яка виходить на телеканалі Київ. За проханням Веремій Катерини Аркадіївни, адресую Вам її звернення. Жінка вже особисто зверталася до Віталія Кличка, він дав свою згоду на наступне прохання. Але далі слів діло не зрушилось.

Шановний Віталію, Володимировичу, шановні депутати і просто люди, які небайдужі до мого горя. Мій син журналіст В’ячеслав Веремій, який виконував свої журналістські обов’язки, 19 січня 2014 року був поранений на Майдані Незалежності, переніс декілька операцій на оці, частково втратив зір, але повернувся до журналістської діяльності. 19 лютого на Михайлівській площі його вбили. В нього залишився син і його молодша сестра. Я хочу, щоб мій внук і його сестра , мені не довго лишилось жити, а вони щоб пишались своїм батьком, а сестра братом.
Я Вас дуже прошу в честь мого сина вулицю Каштанову перейменувати на вулицю В’ячеслава Веремія. Тут він виріс і прожив усе життя, на жаль, коротке. Каштани були і будуть, а людину не повернути. В’ячеслав Веремій ще зі школи писав про соціальні проблеми, які турбували киян. Тому я вважаю, що мій син заслуговує на подяку киян. І він заслуговує на те, щоб на його честь була названа вилиця у рідному місті.

Веремій К. А.
03.11.2014р.