Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-32944 (4696239)
Зареєстровано:7 Грудня 2017
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:12 Грудня 2017
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Прошу Вас звернути увагу на наступну проблему, а саме: за вказаною адресою у напрямку руху до монастиря та парку Феофанія на узбіччі дороги лежить сміття після виконання обрізання дерев. Розбросані гілки ускладнюють рух транспортних засобів. Прошу Вас посприяти у вирішенні данного питання