Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-4193 (5481029)
Зареєстровано:14 Лютого 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Відділ благоустрою [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:1 Березня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Прошу прокласти доріжку для пішоходів та встановити обмеження, для униможливлення руйнування, в подальшому, зеленоі зони між будинками Тимошенко 13 та Тимошенко 15г. Автомобілі утворили проізд по газону, причому повикидали колеса, які люди встановили для обмеження проізду. Машини ”добивають” залишки газону, утворюючи коліі. На звернення, які були раніше, ніхто не реагує. Звертався -Г-562, 8 Травня 2018 , Г-12315, 4 Червня 2018, Г-14705,Г-15189 та інші.