Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-12088 (5686113)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: Крамаренко Анатолій Костянтинович
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

ПОВТОРНО. 12.03.2019 за №Д-45071 мною була подана заявка на прибирання частини від вул.Тютюника, 58 до перехрестя з вул.Академіка Філатова. Протягом 2 місяців мені неодноразово телефонували відповідальні за прибирання особи і запевняли щодо здійснення робіт найближчим часом. В кінці травня я отримала відповідь, що прибирання зазначеної території включено до плану весняних толок. Протягом весни жодних робіт по прибиранню проведено не було. На жаль, відповідальні за прибирання особи халатно відносяться до своїх обов’язків та банально саботують роботу. А відписка щодо плану проведення толок є формальною та свідчить про неповагу до мешканців міста.
Станом на 08.08.2019 прибирання частини вул. Тютюника (напроти ЖК ”французький квартал” до перехрестя з вул. Академіка Філатова жодного разу НЕ ЗДІЙСНЕННО. Мало того, в результаті чиєгось бездумного рішення, на тротуарі було встановлено мусорний контейнер. Протягом всього часу жодного разу вміст контейнера не прибирався. Наразі зараз маємо ще один осередок антисанітарії, смороду та щурів. Весь тротуар завалений мусором, будевельними відходами, бетонними плитами. Враховуючи вищезаначене, прошу здійснити прибирання зазначеної частини вул.Тютюника та забезпечити регулярне прибирання в подальшому. Можете навіть не включати це прибирання в план літніх толок .