Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-13258 (4447288)
Зареєстровано:12 Серпня 2017
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:КО ”Київзеленбуд” [Кугук Євген Володимирович]
Дата контролю:29 Серпня 2017
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Звалище сміття у лісі.
Уточнити місцезнаходження проблеми на мапі неможливо, бо мапа не відкривається.