Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-13963 (5055906)
Зареєстровано:12 Липня 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:КП”Благоустрій Шевченківського району” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Струк Роман Борисович
Дата контролю:3 Серпня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!

Прошу розібратись та повідомити ким розрито та коли буде відновлений тротуар, бідя будинку вул. Деревлянська, 2/6, розритий ще в квітні 2018р.
Тротуар з плитки пошкоджено, залишена вирита яма в якій накопичується мусор та розмивається водою. Ніякі роботи не проводяться вже більше двох місяців.
Дивіься фото.
Прошу вжити заходів по відновленю тротуару.