Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-148 (5750411)
Зареєстровано:13 Січня 2020
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Волошин Анатолій Опанасович
Дата контролю:28 Січня 2020
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Прошу встановити спеціальні засоби для захисту пішоходів на тротуарі від заїзду на тротуар транспортних засобів вздовж вулиці Здолбунівська. Оскільки вже неодноразово піддавалася небезпеці йдучи по тротуару. Автомобілі заїздять на мийку та шиномонтаж і рухаються по тротуару, нехтуючи правила дорожнього руху. Мені страшно за безпеку руху моїх дітей. Маю на увазі відрізок тротуару від магазину Арена (вул.Здолбунівська, 5. ) до вул.Дніпровська набережна.