Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-14918 (5736280)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:КП ”Київтеплоенерго” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:18 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Директору РТМ ”Центр” СП ”Київські теплові мережі” КП ”Київтеплоенерго” 287-67-23

Щодо відновлення благоустрою після виконання планових робіт (заміна труб гарячого водопостачання (ГВ) та опалення)
Звертаємо Вашу увагу на НЕЯКІСНЕ ПОКЛАДАННЯ ПЛИТ на пішохідній доріжці біля будинків № 16 по вул. Глібова та № 23 по вул. Котарбінського (Мапа у додатку).

Просимо Вас перевірити виконання звернення № Д-13724 від 22 Жовтня 2019 року (https://1551.gov.ua/feedback/check/?CallCode=%D0%94-13724&CallYear=2019)
Відповідальний: Район теплових мереж ”Центр” []
Дата контролю: 8 Листопада 2019

Станом на 29.11.2019 плити вже знаходяться на доріжці.
Але якість виконання робіт викликає сумніви, що так можна робити взагалі (Фото у додатку):

- багато плит розбиті, їх треба замінити
- частина плит залишилась невикористаною (скорочений шлях прокладання доріжки? )
- покладені плити знаходяться значно ВИЩЕ існуючих
- плити покладені на невирівнену поверхню, хитаються під час проходження по них

Плити були прибрані під час перекладання труб ГВ та опалення навесні-влітку 2019 року.

ТОВ «АВІТОН БудПроект» закінчило свої роботи для КП ”Київтеплоенерго”, але ці плити довгий час не були покладені на місце (Фото у додатку).

Згідно відповіді КП ”Благоустрій Шевченківського району” на скаргу № Д-13517 від 15.10.2019 (https://1551.gov.ua/feedback/check/?CallCode=%D0%94-13517&CallYear=2019), роботи з ліквідації аварії на тепломережі виконує РТМ ”Центр” СП ”Київські теплові мережі” КП ”Київтеплоенерго” згідно контрольної картки № 2019100532, виданої Департаментом міського благоустрою. Благоустрій буде відновлено після повного завершення робіт.

П Р И М І Т К А ---- ВСІ РОБОТИ ДАВНО ЗАКІНЧЕНІ !!!!

Виходячи з вищевказаного просимо Вас:

- ЯКІСНО ПОКЛАСТИ ПЛИТИ на пішохідну доріжку біля вказаних будинків

ПРИМІТКА: Звернення писатиме кожного дня ДО ВИКОНАННЯ виходячі з наявності ВІДПИСОК останнього часу.

Додаток:
- мапа проблеми
- Фото доріжки та плит
- Відповідь КП ”Благоустрій Шевченківського району” на скаргу № Д-13517 від 15.10.2019
- Контрольна картка № 2019100532