Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-16195 (5107037)
Зареєстровано:10 Серпня 2018
Тема звернення:Інші технічні недоліки стану ліфту
Відповідальний:КП ”Житло-сервіс” [Бовсуновський Сергій Васильович]
Дата контролю:27 Серпня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Я, Деркач Андрій Олексійович, є власником квартири №97 по вул. Гната Хоткевича, 8, в м. Києві, яка знаходиться на 12 поверсі 22 поверхового будинку. Близько 3 місяців тому вийшов з ладу малогабаритний ліфт, як в подальшому було повідомлено, з причин розірвання тросу. На даний час в під’їзді функціонує вантажний ліфт та один малогабаритний, які не справляється з навантаженнями в пікові години, та на які доводиться чекати від 5 до 10 хвилин.
У зв’язку з неодноразовими зверненнями мешканців будинку до обслуговуючої організації КП «Житло-сервіс», з приводу ремонту та запуску ліфта, остання виклала на вході під’їзду повідомлення (фотокопія додається - notice.jpg), що причиною поломки ліфту є вихід з ладу тягових канатів. Вартість ремонтних робіт складає 38 847,40 грн. Також на прохання жильців був наданий акт про технічний стан ліфту, де вказано, що заміни потребують ліфтові канати (акт додається - act.jpg).
Адміністрацією КП «Житло-сервіс» зазначається, що дані роботи не входять до структури тарифу за житлово-комунальні послуги. При цьому зазначається про необхідність сплати додатково 204,46 грн. з ПДВ з кожної квартири для проведення капітального ремонту ліфту.
Відповідно до тарифу будинку по вул. Гната Хоткевича, 8, в м. Києві в структуру тарифу входять:
- Витрати з технічного обслуговування ліфтів - 0.4158 грн/м2
- Проведення поточного ремонту - 0.6514 грн/м2,
- Витрати з технічного обслуговування та поточного ремонту мереж електропостачання та електрообладнання, необхідних для електрозабезпечення технічних цілей будинку (освітлення місць загального користування, електропостачання ліфтів, підкачування води), систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також за наявності інших внутрішньобудинкових інженерних систем - 0.3322 грн/м2,

Згідно п. 1.2.16.35. Наказу №150 від 10.08.2004 «Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд», до поточного ремонту відноситься - Заміна тягових канатів ліфтів.
Не дивлячись на високу вартість комунальних послуг, я являюсь сумлінним платником наданих послуг.

У зв’язку з вищевикладеним, прошу вжити заходів щодо проведення обслуговуючою організацією КП «Житло-сервіс» поточних ремонтних робіт по відновленню роботи малогабаритного ліфту в під’їзді по вул. Гната Хоткевича, 8 в м. Києві

Результати розгляду прошу надіслати мені на електронну адресу.