Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-2520 (5475086)
Зареєстровано:11 Лютого 2019
Тема звернення:Прибирання льодяного покрову на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:12 Лютого 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Впродовж, щонайменше, місяця, за вказаною вулицею не відбувається жодного прибирання снігу, льоду та сміття.
Пішохідні доріжки нагадують ковзанку, що не обробляється ні піском ні сіллю. Вулиця проходить у зоні активного користування громадянами, що йдуть до роботи, або на зупинку електрички.

Проблему зі звернення Д-1232 НЕ було вирішено, за два тижні сніг та ожеледиця встигли двічі розтануті самі собою.
Ділянка ЖОДНОГО разу не була ні прибрана, ні оброблена!