Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-8877 (5619867)
Зареєстровано:15 Травня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:УЖКГ [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Рогатюк Юрій Петрович
Дата контролю:30 Травня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.

Прохання повідомити коли буде приведено в порядок (за асфальтовано) тротуари та проїзну частину прибудинкової території навколо будинку 38/10 проспект Володимира Маяковського ?
Оскільки навколо будинку утворились величезні ями, в даний момент засипані гравієм, що ускладнює проїзд дитячих візочків.
Додаю фото.