Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-9950 (4962130)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Відділ обліку та розподілу житлової площі [в.о. Лозовий Василь Борисович] виконавець: Романова С.М.
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Звертаюся до Вас щодо забезпеченням мене и моєї родини житлом, як учасника бойових дій – інваліда війни отримавши поранення та контузію при виконання військового обов’язку на території Афганістану.
Справа в тому що я перебуваю на квартирному обліку з 03.11.2008 року (облікова справа № 31693) з родиною у складі 5 осіб.
Долинський Олександр Федорович – інвалід війни отримавши поранення .
Дружина Долинська Ірина Георгіївна – евакуйована наслідок аварії на ЧАЄС.
Донька Маргарита Олександрівна 22.07.2008р.- постраждала від аварії на ЧАЄС.
Донька Аліса Олександрівна 06.06.2011р. - постраждала від аварії на ЧАЄС.
Син Дмитро Олександрович 26.09.1991 р. – постраждалий від аварії на ЧАЄС .
Згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ст.12 п.14 (учасники бойових дій, які дістали поранення, контузію або каліцтво під час участі в бойових діях чи при виконанні обов’язків військової служби, забезпечуються жилою площею, у тому числі за рахунок жилої площі, що передається міністерствами, іншими центральними органами державної виконавчої влади, підприємствами та організаціями у розпорядження місцевих Рад та державних адміністрацій, - протягом двох років з дня взяття на квартирний облік), Конституції України ст. 47 (Громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату відповідно до закону. ) , Конвенції про права інвалідів ратифікована Україною 16.12.2009, яка набрала чинності для України 06.03.2010.

Я розумію що в країні складна економічна та політична ситуація, але також розумію, якщо мене не стане, то мої діти не кому не будуть потрібні. Тому що 9 років а ні держава, а ні місцева влада не намагалася виконати Закони України та міжнародне законодавство.

Тому виходячи з вище викладено прошу Вас шановний Віталію Володимировичу допомогти у вирішені мого питання.