Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-12262 (4649843)
Зареєстровано:14 Листопада 2017
Тема звернення:Незадовільна температура опалення
Відповідальний:Підрозділ ”Київські теплові мережі” [Фоменко Олександр Валерійович]
Дата контролю:29 Листопада 2017
Статус:В роботі
 
Текст звернення

В очередной раз.
Сегодня 14.11.17 отопления нет. 14 этаж на кухне ели теплые, в комнате вход в батарею 20 градусов, выход холодный. При неоднократном обращении в диспетчерскую и на номер 1557 реакции нет, все службы делают видимость, что работают, т.е. реагируют на заявки. Возле лифта на 14 этаже батарея ледяная в местах общего пользования, а 1-13 батарея возле лифта теплая, это как? Если бы эти горе сантехники не поскручивали на батареях регуляторы плоскогубцами, я как женщина сама могла бы стравить воздух в батарее и не портить себе нервы. А так за услуги плати и тебя еще в дураках держат.
На Моє звернення від 8 Листопада 2017
З-11930
Відповідь Від виконавця ВРАЗИЛА НЕ КОМПЕТЕНТНІСТТЮ Мондриївського Валентина Миколайовича (аби відписатися, прикриті свою дупу)

ЗНИЖЕНІ ПАРАМЕТРИ ТЕПЛОНОСІЯ, НЕДОСТАТНЯ ТЕМПЕРАТУРА, ПОСТАЧАЛЬНИК ПОСЛУГ ПАТ КИЇВЕНЕРГО. ПРАЦІВНИКАМИ КП «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЮ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА» СТРАВЛЕНО ПОВІТРЯ В СИСТЕМАХ У ПІДВАЛЬНОМУ ПРИМІЩЕННІ ТА НА ТЕХНІЧНОМУ ПОВЕРСІ, ВСІ ЗАСУВКИ ПОДАЧІ ЦО НА БУДИНКИ ВІДКРИТІ, ВИНИ ПІДПРИЄМСТВА У НЕЗАДОВІЛЬНІЙ ТЕМПЕРАТУРІ ОПАЛЕННЯ ЗА ВИЩЕЗАЗНАЧЕНОЮ АДРЕСОЮ НЕ МАЄ.

Технічної можливості немає в будинку НА ТЕХНІЧНОМУ ПОВЕРСІ стравлювати повітря, так як стравлення взагалі відсутнє на технічному поверсі, А СТРАВЛЮВАННЯ ПОВІТРЯ проводиться в кожній квартирі на останньому поверсі будинку.

По жалобе З-11353 (4610061) Відповідь АВАРІЯ ПРАЦЮЄ ПАТ КИЇВЕНЕРГО ////////////////////////////////////

По жалобе З-11614 (4621567) Відповідь ЗНИЖЕНІ ПАРАМЕТРИ ТЕПЛОНОСІЯ, ПОСТАЧАЛЬНИК ПОСЛУГ ПАТ КИЇВЕНЕРГО

Прошу надати письмової відповіді