Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-141 (5751648)
Зареєстровано:16 Січня 2020
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Поділ” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:31 Січня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Шановний Сергій Тугай,
Я звертався до 1551 з приводу відновлення благоустрою прибудинкової території, а саме спортивного майданчика за адресою Озерна, 24.
Звернення З-25 від 5 Січня 2020.
Я отримав Вашу відповідь, що за результатами розгляду, що в зв’язку з тривалою експлуатацією, спортивний майданчик, розташований за адресою: вул. Озерна 24,16,6 потребує капітального ремонту, і т.д.
Я хочу наголосити, що відповідно до розпорядження КМДА від 25.12.2008 року №1051/1051 «Про благоустрій у місті Києві» відновлення має проводити організація, яка його порушила.
За вищезазначеними у зверненні адресами проводились роботи РТМ ”Поділ” СП ”КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” КП ”КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО”.
Я прошу Вас скерувати цю справу таким чином, аби відновлення було проведено організацією РТМ ”Поділ” СП ”КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” КП ”КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО”.
Будь ласка, повідомте мені про подальший прогрес цієї справи.