Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-3032 (5530020)
Зареєстровано:16 Березня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 903 (Батиївське) [Довбань Ігор Миколайович], виконавець: Мошиченко Н. В.
Дата контролю:21 Березня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Голові КМДА
Кличку В.В.

Згурської А.А.
кв. 43, П.Заломова, 1а, Київ

Скарга.


На прибудинковій території будинку Заломова 1а постійно знаходиться сміття, яке ніхто не прибирає.
Мої регулярні звернення до 1551 по телефону не призводять ні до яких дій з боку ЖКГ.
Территорія за нашим будинком досить велика, і як мені пояснювали в ЖЄКу не відноситься до прибудинкової, а належить місту і її має обслуговувати Київпарксервіс.

у зв’язку із вишевикладеним звертаюсь до вас із наступним:
1. регулярно прибирати територію, за яку ми сплачуємо щомісяця та прибирати територію, яка не відноситься до нашого будинку. (це територія від нашого будинку Заломова 1а до вул.
2. якщо робити прибирання регулярно не можливо, прошу забезпечити мою родину одноразово обладнанням для прибирання, а саме: граблі 3шт, мішки для сміття, рукавиці 3 пари та фартухи 3 пари. Ми зможемо робити прибирання самотужки та не будемо сплачувати за утримання прибудинкової території.

Додаток: фото сміття - 3шт.

З повагою, Згурська А.А.