Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-15102 (4860443)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Нетактовне поводження, упереджене відношення до учнів
Відповідальний:Управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти [Бохно Олена Василівна ]
Дата контролю:28 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Скарга на дії представників Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради, щодо переведення учнів ліцею №142 в приміщення НВК «Ерудит» та скасування даних письмових рішень департаменту і
Департаментом прийнято рішення, яке звужує обсяг конституційних прав моєї дитини на освіту в даному навчальному закладі. Згідно передбачених стандартів, приміщення НВК «Ерудит» не може помістити ще 530 учнів і 75 педагогів, на це не передбачено класних кімнат, а також даний навчальний заклад є школою повного робочого дня, що унеможливлює запровадження навчання у дві зміни.
При переведенні учнів ліцею №142 в приміщення НВК «Ерудит», буде порушено права учасників процесу навчального закладу, науково-методична та матеріально-технічна бази розраховані лише на кількість тих дітей, що на даний час навчаються в НВК, при подвійному збільшенні учнів будуть виникати черги в приміщеннях туалетів, що призведе до того, що не всі діти встигатимуть за коротку перерву зробити свої природні потреби. Адже саме для цього передбачені державні стандарти? Все це порушує права в першу чергу учнів даного навчального закладу.
Враховуючи все вищевикладене, дії представників Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради, щодо переведення учнів ліцею №142 в приміщення НВК «Ерудит» є незаконними та суперечать вимогам ч.2 ст.2, ч.2,3 ст. 3 ч.1 ст.6, ч.1 ст. 13, ч.1,2 ст. 14, ст.24, ч.2, 4 ст.55, ч.8 ст.70 Закону України «Про освіту», ч.3 ст.6, ч.1,5 ст.14, ст. 15, ч.1,3 ст. 16, ч.1 ст.17, ч.1 ст.29, ст. 38, ч.3 ст. 39 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. ст. 1, 4, 6, ч. 2 ст. 9, ч.2 ст. 20, ст. 30 Закону України «Про позашкільну освіту», а також нормам трудового законодавства.
В зв’язку з цим, прошу:
Припинити незаконні дії, та скасувати наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради щодо переведення учнів ліцею №142 в приміщення НВК «Ерудит».
У випадку незадоволення моєї скарги, прошу надати мені копії письмових рішень, я буду оскаржувати їх до вищестоящого органу, Кабінету Міністрів України до Освітнього обмудстмена та до суду, щоб захистити порушені права моєї дитини.