Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-15134 (4860666)
Зареєстровано:13 Березня 2018
Тема звернення:Незручності від вивозу сміття з контейнерів та урн для сміття у нічні години
Відповідальний:КП ”УЗН” [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:19 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Черговий раз звертаюсь стосовно місця розташування контейнерів для побутового сміття, які належать Комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Дніпровського району і розташовуються у сквері Стародарницькому. Після реконструкції скверу майданчик пересунули ближче до моєї садиби ще
й розвернули. Тепер я ”з приємністю” спостерігаю гори сміття і громадян, які справлять природну потребу! У попередніх відповідях чиновники посилалися на те, що визначене розташування майданчика є доцільним. Тобто попереднє є вже не доцільним? Прошу надати інформацію про те з якими установами було погоджено теперішнє розташування майданчику, якою доцільністю вони керуються цього разу.