Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-16314 (5527907)
Зареєстровано:14 Березня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Гузема Володимир Анатолійович
Дата контролю:29 Березня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Добрый день, по ул. Олеся Гончара от перекрёстка ул. Богдана Хмельницкого до ул. Ярославов Вал проезжая часть просто разрушена, нет ни метра целой дороги (ямы глубиной по 20см, торчащие над дорогой люки канализации, бугры и щебенка).