Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-16318 (5527912)
Зареєстровано:14 Березня 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Густєлєв Олександр Олександрович
Дата контролю:29 Березня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!

Департаментом міського благоустрою минулого, 2018 року, затверджено єдиний архітектурний тип антипаркувальних стовпчиків (фото додано).
Пропонуємо в деяких місцях, (особливо в центральній частині місця та поблизу комунальних установ) встановлювати замість двох (2 шт) стовпчиків - велосипедну парковку, типу Шеффілд (креслення додано).
За своїм призначенням - це такий самий антипаркувальний засіб як і стовпчик, але окрім цього він матиме і функціональне навантаження та користь для розвитку інфраструктури міста.
Така практика широко використовується та популярна в європейських містах, де є обмеження вільного простору вулиці, особливо в центральній частині міста. І де для виділення окремого місця та встановлення велосипедної парковки - просто бракує місця.
Зазначимо, що грошовий еквівалент однієї велосипедної парковки типу Шеффілд не суттєво відрізняється від вартості двох антипаркувальних стовпчиків визначеного типу.
Також прийняття такого варіанту благоустрою дозволить вирішити питання про пошук окремих місць для встановлення окремих велосипедних парковок і позитивне вплине на розвиток велосипедної інфраструктури міста вцілому.

Зараз велосипедисти, при відсутності окремих велосипедних парковок - паркують свої велосипеди до стовпів, парканів, дерев чи перил. Це є неприйнятним для інфраструктури міста та не естетичним з точки зору благоустрою.

Сподіваємось на раціональне прийняття рішень та доцільний розвиток міської інфраструктури та благоустрою.

З повагою,
голова ГО ”Київ - Велосипедне місто”