Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-16319 (5527919)
Зареєстровано:14 Березня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Гончаров Віталій Анатолійович
Дата контролю:29 Березня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня.
Звертаємося до Вас з проханням допомогти у вирішенні наступного питання. Тротуарна частина по проспекту Науки (напроти будинків 60 та 60А) перебуває у жахливому стані. Тротуарного покриття (асфальт/плитка) просто немає, замість нього ями, каміння, бруд. Ходити пішоходам немає де. А коли дощова погода, то все перетворюється в болото. По краю дороги паркуються автомобілі, тому пройти по краю проїзної частини дороги неможливо. І НЕБЕЗПЕЧНО для життя!!! Все це триває вже з липня минулого року!
І це в центральному районі столиці! Під стінами КП ШЕУ Голосіївського району!