Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-16592 (5530011)
Зареєстровано:16 Березня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Баришовець Р.О.
Дата контролю:21 Березня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрий день! Прошу прибрати сміття навколо мого будинку і у напрямку зупинки швидкісного трамваю.. Після сильного вітру у цей понеділок його розкидало навколо мого будинку + багато пластикових пляшок и пакетів накопичилося на полі і біля дерев за дитячою площадкою. Багато побитих скляних пляшок розкидано навколо теріторрії як іти у напрямку зупинки швидкісного трамваю.