Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-20121 (4287606)
Зареєстровано:21 Квітня 2017
Тема звернення:Паркування на зеленій зоні у місцях загального користування
Відповідальний:ЖЕД - 109 [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:8 Травня 2017
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня!

Біля дитячого садка №798 за адресою вул. Академіка Заболотного, 70А на зеленій зоні постійно паркуються автомобілі, які забруднюють тротуар, коли зїзджають із газона.
Жителі мікрорайону висадили каштани вздовж газону, щоб унеможливити паркування автомобілів на зеленій зоні.
Як видно на фото, в цьому місці потрібно насипати землі.
Прохання до відповідних служб, привезти на це місце одну машину землі, для відновлення газону.