Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2042 (5424006)
Зареєстровано:11 Січня 2019
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю:28 Січня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Добрий день.

Моє звернення від 14 Серпня 2018
К-51236 станом на 11.01.2019 р НЕ ВИКОНАНО

Звертаюсь ПОВТОРНО


Добрий день.

Звертаємось повторно зверненням з приводу нанесення дорожньої розмітки (стара розмітка стерлась) на пішохідному переході що веде по вул. Блакитного до дитячого садочка № 312.
Просимо вжити невідкладних заходів з нанесення дорожньої розмітки ”зебра” на нерегульованому пішохідному переході по вул Блакитного, на зупинці ”Добрий Шлях” задля забезпечення безпечного руху пішоходів, особливо дітей яких батьки ведуть до дошкільного закладу (дитячого садочка) № 312 що розташований поруч через 100 метрів.

Фото додається станом на 11.01.2019 року.

Чому не вживаються заходи з організації безпеки руху по вул. Блакитного, зокрема нанесення дорожньої розмітки та розмітки пішохідних переходів ?!
Чи в нас чим більше нещасних випадків на дорозі - тим краще ?!

Враховуючи вищевикладене просимо:

1) Розглянути колективне звернення уважно, всебічно та об’єктивно, як того вимагає закон України «Про звернення громадян».
2) Вжити термінових заходів з нанесення (відновлення) дорожньої розмітки ”зебра” на нерегульованому пішохідному переході по вул. Блакитного, на зупинці ”Добрий Шлях” задля забезпечення безпечного руху пішоходів, особливо дітей яких батьки ведуть до дошкільного закладу (дитячого садочка) № 312 що розташований поруч.


Фотофіксація старої розмітки, що повністю стерлась та не відновлена протягом вже майже 8-ми місяців!

Заздалегідь дякую.