Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-24408 (5586988)
Зареєстровано:20 Квітня 2019
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:ЖЕД - 110 [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Клименко І.І.
Дата контролю:25 Квітня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добридень ЖЕО 110 вводить в оману мешканців району, керівництво міста та районної адміністрації
Додаю фото як доказ що моє звернення виконано частково.

Враховуючи вищевикладене прошу розглянути доцільність перебування на своїй посаді Клименко І , яка халатно ставиться до виконання своїх службових обов’язків.

Фотофіксацію додаю як доказ станом на 20.04.2019.

Повторно прошу

терміново побілити ВСІ дерева (а не половину з них) та провести обкопку дерев, кущів на прибудинковій території будинку Проспект Науки 42 дріб 1 корпус 10.
Прошу прибрати спиляне дерево на прибудинковій території будинку Проспект Науки 42 дріб 1 корпус 10 гілки та інше сміття від нього.
Заздалегідь дякую.