Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-24427 (5587013)
Зареєстровано:20 Квітня 2019
Тема звернення:Ремонт фасаду будинку
Відповідальний:ЖЕД ”Липкижитлосервiс” [Мартинчук Сергій Олександрович], виконавець: ЖЕД ”Липкижитлосервіс”
Дата контролю:6 Травня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Мешканці, що проживають за адресою: пров. Іпсилантієвський, буд. №3, парадне №1 звертаються у п’ятий раз до Контактного центру м. Києва за допомогою щодо усунення незадовільного стану водостічної системи.
В котрий раз повідомляємо, що зовнішня зливостічна система будинку знаходиться вкрай незадовільному технічному стані.
Версія, яку висуває ЖЕД «ЛИПКИЖИТЛОСЕРВІС» у своїх відповідях щодо надзвичайних погодних умов, за яких відбувається намерзання криги вздовж водостічної труби, являється помилковою.
На фотографії, що надається до звернень добре видно, що вода тече не у водостічну воронку, а повз неї і тече прямо по стіні! У водостічну трубу вода не попадає! Вода тече по зовнішній поверхні труби!
Ще раз звертаємо увагу на той факт, що всі водостічні труби та воронки нашого будинку знаходяться в задовільному стані та виконують свої функції при вищезазначених перепадах температури і тільки наші водостічна труба та воронка своїх функцій не виконують при тих же погодних умовах.
Цей факт зафіксовано на фотографії, що додається до наших звернень.
ЖЕД «ЛИПКИЖИТЛОСЕРВІС» на цей факт відповіді не дає!
Необхідно здійснити не візуальну перевірку, про яку постійно повідомляє ЖЕД «ЛИПКИЖИТЛОСЕРВІС», а перевірку із залученням спеціалістів покрівельників!
Можливо водостічна система не виконує своєї безпосередньої функції (збирання дощової води) через неправильне встановлення та потребує регулювання.
Робимо акцент на тому, що може потрібно тільки відрегулювати встановлення воронки та труби. На разі воронка та труба являється декоративним елементом фасаду!
ЖЕД «ЛИПКИЖИТЛОСЕРВІС» повідомляє про перспективу ремонту фасаду облицювальною плиткою. Але ж, якщо вода постійно тече рікою по стіні, то ця плитка відразу ж знову відвалиться!
Крім того, просимо ЖЕД «ЛИПКИЖИТЛОСЕРВІС» не повідомляти більше про те, що наш будинок десятиповерховий, цегляний, збудований в 1972 році. Фундамент стрічкові залізобетонні блоки. Внутрішні зовнішні несучі стіни товщиною 510-770 мм. Міжповерхові перекриття із залізобетонних панелей. Внутрішні перегородки гіпсобетонні панелі. Покрівля рулонна.
Мешканці нашого будинку цю фразу вже вивчили напам’ять!
Просимо Контактний центр втрутитись у дану справу та встановити для ЖЕД «ЛИПКИЖИТЛОСЕРВІС» та Керуючої компанії вкрай стислі терміни для здійснення регулювання існуючої водостічної системи (воронки та труби) до настання осінньо-зимового періоду.
З повагою, мешканці квартир №№ 1, 7, 14, 21, 35, 42, 49, 56.