Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29981 (5626737)
Зареєстровано:21 Травня 2019
Тема звернення:Облаштування прилеглої території навчальних закладів
Відповідальний:Управління освіти [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Вахнюк Н.М.
Дата контролю:5 Червня 2019
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Добрый день! Стесняюсь спросить, а мусор с территории школы 219 раз в месяц выводят или раз в год? Случайно не каждый ли день его должны вывозить? эта куча уже как минимум неделю лежит...