Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-30213 (4965358)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Утримання підвалів, колясочних технічних поверхів
Відповідальний:ЖЕД - 6 [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрий день!
На 10-му поверсі, де ми живемо, вже з пів року оселилися голубі, і ні як не вдаєтся їх позбутися.
За пів року ця ситуація перетворилася на суцільний жах! На поверсі вбирай, не вбирай - завжди брудно, все у фекаліях та пір”ї. Час від часу голубі хворіють і помирають прямо під нашої квартирою. Виховуємо дівчинку чотирьох років, і ця антисанітарія становить реальну загрозу для здоровья як дівчинки так і всіх мешканців нашого поверха.

Велике прохання та крик душі - позбутися цих небажаних птахів та знайти місце, через яке вони потрапляють в будинок і заблокувати його.

Заздалегіть дуже вдячні!