Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-30217 (5628121)
Зареєстровано:22 Травня 2019
Тема звернення:Павільйонами очікування на автобусній зупинці
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Левченко Дмитро Валентинович
Дата контролю:6 Червня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Небезпечна зупинка громадського транспорту біля школи!!! Просимо Вашої допомоги: Неподалік шкіл #133 та 88, Пенсійного фонду України та Державного казначейства України встановлено небезпечну для життя та здоров’я громадян зупинку громадського транспорту «Болсуновська», у навпрямку руху від Ботанічного саду у центр міста, з порушенням усіх технічних вимог. Належним чином не закріплено металеву конструкцію зупинки безпосередньо до землі. Жодна з опорних частин не закріплена як належить, з чотирьох необхідних абияк прикручено два або три кріплення. Сама конструкція небезпечна, не статична, стара, частково без захисного скла, пошарпана, розмальована, брудна, реклама всередині зім’ята та пошарпана. Зупинкою користується багато людей, зокрема дітей, поруч дві школи та професійно-технічне училище. Також повідомляю, що на цьому місці стояла більша та сучасніша конструкція зупинки, її забрали та поставили небезпечну для життя металеву, б/у конструкцію. Прошу Вашої допомоги у вирішенні даної проблеми.