Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-30607 (4968009)
Зареєстровано:18 Травня 2018
Тема звернення:Питання життєдіяльності міста
Відповідальний:ЖЕД - 7 [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Бузінський О.В.
Дата контролю:4 Червня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня.

По нашому будинку напруга в електричній мережі останні 5 днів перевищує 240В - прогям доби сягає від 244В (в середньому) до 259В. Фото показчика адаптору зі своєї квартири надаю.

В обслуговуючий ЖЕК було зроблено через диспетчеську службу 2 заявки, прийшов місцевий електрик, подивився і сказав, що він нічим допомогти не може, така напруга на будинок подається з заводу, звертайтеся до Київенерго....

Скачки напруги бували раніше, не без того, але вкрай рідко. А тут 5 днів поспіль неможливо увімкнути техніку (чайника або пральну машину), щоб вона не згоріла.

Мушу зауважити, що тиждень тому робітники Київенерго проводили біля нашого будинку розкопки кабелю, щось робили, закопали. Можливо, ці два випадки і не пов”язані між собою, але якийсь дуже дивний збіг обставин. До-речі, поруч розпочалося будівництво 2 ЖК, через які певне і приїздили на розкопки 2 бригади Київенерго....

Прошу передати моє звернення до організаації, що несе відповідальність за постачання електроенергії та за енергоконтроль для негайного вжиття необхідних заходів.

Така постійно висока напруга в мережі може легко призвети до пожарів у будинку через возгорання побутової техніки, максимально допустима напруга для якої - до 240В.

З повагою,
Євгенія Котяш