Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-35437 (5663222)
Зареєстровано:12 Червня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Нивки” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:27 Червня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

У відповідь на моє минуле звернення К-33475 - ”За наслідками розгляду повідомляємо наступне.
Роботи з ліквідації аварії на тепломережі, РТМ ”Нивки” СП ”Київські теплові мережі” КП ”Київтеплоенерго” згідно контрольної картки № 2018101995 , виданої Департаментом міського благоустрою. Благоустрій буде відновлено після повного завершення робіт. ”

- повідомляю:

Надані виконавцем (відповідальним по зверненню) матеріали відносяться до іншої проблеми - а саме аварії перед 4м під’їздом будинку №9 по вул. Парково-Сирецька.

Моє звернення відноситься до розриття асфальту та робіт, пов’язаних з полагодженням кабелю електромереж (по словам робітників комунальних служб, які здійснювали ремонт), яке відбувалось між 2м ти 3м під’їздами будинку №11 вул. Парково-Сирецької. До речі сусіди звертались до диспетчерської, до ЖЕКу та до дитячого садочку ”Кияночка”, щоб розібратись хто виконував ці роботи та хто оформлював заявку на проведення цих ремонтних робіт - та так і не отримали відповідь, що це було.

Тож, я звертаюсь з вимогою відновити благоустрій саме на цій ділянці, де роботи були завершені, і вони не мають відношення до аварії коло 4го під’їзду будинку №9 (що знаходиться за 100 метрів від вказаної мною ділянки).
Прохання коректно зафіксувати моє звернення цього разу і віднести до правильної ділянки, а також відновити благоустрій (асфальтову ділянку), так як пісок яким було засипано яму - просідає, а кожен день там проходить велика кількість людей, яка відводить дітей до школи / дитячого садочку, а в дощі - там взагалі утворюється болото.