Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-3626 (5435400)
Зареєстровано:18 Січня 2019
Тема звернення:Ремонт дахів
Відповідальний:ВОП ”Татарка” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Лапада Володимир Андрійович
Дата контролю:4 Лютого 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Прошу Вашого сприяння у ремонті даху нашого будинку над моєю квартирою на останньому 5 поверсі.
Під час сильних дощів і танення снігу у мене мають місце численні протікання в районі кухні, коридору та кімнати. Через балкон постійно набігає вода в кімнату і утворюються калюжі. В результаті руйнування покрівельного покриття виникають вологі плями на стелі, підвищується вологість в квартирі, що призводить до розвитку грибка.
Хочу відзначити, що ремонт покрівлі в нашому будинку давно не проводився і вона прийшла в повну непридатність, на цей факт мешканці неодноразово звертали увагу представників виробничо-обслуговуючого підприємства Шевченківського району.
Після затяжних дощів і танення снігу в моїй квартирі, розташованій на 5 поверсі, в результаті протікання пошкоджено штукатурні покриття стелі кухні, коридору та кімнати, розмокнули шпалери і відстали від стін, тріскаються відкоси біля всіх вікон, утворюються калюжі, що завдає серйозної шкоди ремонту, підвищує вологість у квартирі, розводить грибок.
У зв’язку з написаним вище, прошу сформувати комісію з фахівців, яка проведе огляд пошкодженого покрівельного покриття, визначить масштаби ремонтних робіт і ліквідує причину протікання. Дані дії передбачені указом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства.
За комунальні послуги заборгованостей не маю.
З вище зазначених питань я зверталась до директора Виробничо-обслуговуючого підприємства Шевченківського района м. Києва Ковтун Сергія Олександровича, до головного інженера однак відповіді не отримала. Прошу вашої допомоги захистити мої права і надати відповідь на звернення.

З повагою Коблянська Олена Іванівна